Stuffland

“2017 yılında sektördeki ihtiyaçlara binayen yola çıktık…

Türkiye’nin ilan ve alışverişte yeni adresi stuffland.net, 2017 yılında Marmaris Yazılım bünyesinde hayata geçirildi. Bir e-ticaret sitesi olmanın ötesinde, ülkemizde e-ticaretin doğuşundan bugüne olan sürecin de eksiklikleri iyi analiz eden stuffland.net, Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformu olma özelliğini taşmak için yola çıktı.

stuffland.net on binlerce ürün çeşidiyle kendi faaliyet alanındaki standartların belirleyicisi olmaya aday konumdadır.

Emlak, Vasıta, Alışveriş, İş Makineleri & Sanayi, Yedek Parça-Aksesuar-Donanım & Tuning, Hizmetler, İş İlanları, Hayvanlar Âlemi, Özel Ders Verenler ve Yardımcı Arayanlar olmak üzere onlarca kategoride hizmet veren stufland.net, Muğla Marmaris’te bulunan veri merkezi, gelişmiş güvenlik ağı ve hızıyla Türkiye’nin en gelişmiş altyapı sistemlerinden birine sahip.

Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile müşterilerine en kaliteli alışveriş deneyimini yaşatmak için sürekli kendisini yenileyen stuffland.net, çalışmalarıyla ulusal ve uluslararası arenada ses getirmeye hazır durumdadır.

İşine tutkuyla bağlı profesyonel insan kaynağı, güçlü teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile stuffland.net, kullanıcılarının hayatlarına dokunarak değer yaratmak, hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.

…şimdi, yeni ilanlarla Türkiye’de e-ticaretin kalbi burada atıyor.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir