WifimNet SOCIAL WIFIM NET

WIFIM NET (SOCIAL WIFIM NET) NEDİR?

Wifim Net ( Social WifimNet ) işletmeye ait şifreyi müşterilerle paylaşmadan isteğe bağlı olarak hem dinamik kullanıcı adı ve şifre üreterek hem de sosyal hesaplar aracılığı ile işletmenin müşterilerine internet sağlama aracıdır.

Wifim Net ( Social WifimNet )müşteri internetini bir istatistiksel analiz ve pazarlama aracına çevirir.Müşterilerilere bağlantı yaptıkları medya yolu aracılığıyla ulaşılabilir, Kampanya, promosyon, etkinliklerden haberdar edilebilir. Müşterilere Doğum Günü Mesajları gönderilebilir. Müşteri ile birebir iletişime geçilebilir.

İşletme Yönetici Paneli Sayesinde Rahat Kullanım sağlayabilir

-iOS ve Android uygulamalarıyla Windows dahil tüm işletim sistemleri ile çok rahat çalışır.

Wifim Net ( Social WifimNet )nerelerde kullanılır?

Wifim Net ( Social WifimNet ) kafeler, oteller, AVM’ler, hastaneler, okullar,restaurant , bar , disco , aslında kablosuz internet hizmetinin sunulduğu her yerde kullanılabilir.

Wifim Net ( Social WifimNet ) nasıl çalışır?

İşletmeyi ziyaret eden müşteriler ücretsiz WiFi hizmetinden yararlanabilmek için sosyal medya hesapları (facebook, twitter, google, instagram ) yada kullanıcı adı şifre ile giriş yapmalılar.

-Kurulum gerçekleştikten sonra kullanımı çok kolay ve anlaşılır.

Neden Wifim Net ( Social WifimNet )?

Wifim Net ( Social WifimNet ) ile sunulan ücretsiz kablosuz internet hizmeti ile işletmeler müşterilerine daha yakın olabilir.

-Gerçek müşterileri üzerinden reklam yapabilir ve onları tekrar gelmeye, hatta onların arkadaşlarını işletmeleri ziyaret etmeye teşvik etmeye yarar.

-İşletmeleri ziıyaret eden müşteriler bu işletmelerdeki etkinliklerden anında haberdar olur.

WifimNet Ürünümüz Sizlerle . Daha Detaylı ve Demo  Bilgi Almak için .  www.wifimnet.com  inceleyiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir